O projektu

Představujeme nový resort apartmánů s panoramatickým výhledem na jezero Zeller See a centrum města Zell am See, které je jen několik minut chůze odsud. V pěší vzdálenosti je také lanovka trassXpress, která je vstupní branou do lyžařského a turistického ráje oblíbeného alpského střediska. Projekt staví renomovaný developer s 10 letou historií na rakouském trhu, který se pyšní mnoha úspěšně realizovanými projekty. Pro investora představuje garanci kvality a bezpečně uložených prostředků.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Projekt se skládá celkem ze 4 budov s 31 apartmány, které jsou postaveny ve svahu nad jezerem Zeller See. Při plánování projektu byl kladen důraz na luxus a komfort pro Vás a Vaše hosty. V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu dekorována přírodním kamenem a dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu.

Kompletní vybavení, privátní sauna, luxus a komfort

Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat. Součástí vybavení jsou kvalitní podlahy s podlahovým topením, designová sanita a kuchyň se všemi spotřebiči. Každý apartmán má navíc vlastní saunu s bylinkami z národního parku Vysoké Taury. U nábytkových balíčků si můžete vybrat z několika materiálů a barev. Vlastníci mohou v komplexu využívat také prádelnu se sušárnou, lyžárnu s uzamykatelnými skříňkami a vysoušeči bot. Vlastníci mají k dispozici komoru, kde si mohou nechávat své osobní věci.

Hotelové služby nejvyšší kvality

Vy i vaši hosté si budete moct během svých pobytů užívat služeb komplexu jako je např. snídaně do pokoje, shuttle service, bezplatná wifi, bezplatné parkování, denní úklid, služby recepce, možnost příjezdu a odjezdu každý den, dobíjecí stanice pro elektromobily a další služby. V komplexu bude k dispozici fitness a menší lobby/bar.

Vynikající infrastruktura

Resort se majestátně tyčí na kopci těsně nad centrem Zell am See. Jedná se o klidnou lokalitu nabízející dostatek soukromí, avšak v dosahu mnoha obchodů, dobrých restaurací a služeb, které historické centrum nabízí. Nedaleko je také oblíbené jezero, které láká ke koupání i vodním sportům, krytý bazén a Zell am See Leisure Centre se saunami, parními lázněmi, infračervenou kabinou a masážemi. Skutečně mimořádný zážitek nabízí sousední Kaprun s luxusními termálními lázněmi a špičkovým 4* wellness Tauern Spa Kaprun. Obrovský areál zahrnuje 12 bazénů, 10 saun různých typů, parní lázně či venkovní bazén se slanou vodou s výhledem na ledovec.

Rozmanitý svět zážitků v létě i v zimě

Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %. Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km² s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner. Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky, prvotřídní wellness centrum Tauern Spa či rodinné centrum na Maiskogelu máte na dosah. Oblast nadchne i milovníky paraglidingu a horolezectví. Velmi oblíbená je ferrata s výhledem na ohromující vysokohorskou vodní nádrž v Kaprunu. Krásné historické centrum Zell am See nabízí mnoho obchůdků a dobrých restaurací. Kolem jezera, které láká ke koupání i vodním sportům, se line romantická promenáda. Více informací o umístění resortu najdete zde.

Zajištěné služby správy a dalšího pronájmu

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Komerční způsob užívání apartmánů má další výhodu, kterou je úspora 20 % DPH z kupní ceny nemovitosti.

Odhadovaná výnosnost činí ve třetím roce cca 3,84 % z kupní ceny apartmánu včetně vybavení a parkovacího místa bez DPH a bez vedlejších nákladů. Tento výnos je po odpočtu očekávaných provozních nákladů a před zdaněním. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání najdete zde.

Termín výstavby

Výstavba projektu by měla být zahájena na podzim 2020. Dokončení projektu se předpokládá v prosinci 2021.

Vynikající dostupnost

Zell am See je z České republiky velmi dobře dostupné. Z Prahy se sem autem dostanete přibližně za 6 hodin, z Brna za 5,5 hodiny. Salzburg je odsud pouhých 87 km a sousední Kaprun s ledovcem pouhých 8 km.